Kurumsal

Kurucularımız, 1971 yılında Antalya ili Serik ilçesinde elektrik- bobinaj atölyesi ile meslek hayatına başlamışlar. Çalışma azmi, yapılan işlerde elde edilen başarılar, müşteri memnuniyetleri ve yine müşterilerden gelen talepler doğrultusunda santrifüj  su pompaları döküm ve imalatına yapmışlar.
PVC boru üretiminin yeterli olmadığı fark edilmiş ve kangal PVC boru fabrikası kurularak, imalatına başlanmıştır.
Ayrıca Akdeniz bölgesinde birçok çiftlik, fabrika ve otellerin yüksek gerilim ve trafo montaj işleri yapılmış, halende gerekli servis hizmetleri verilmektedir.
Zamanla inşaat sektöründeki görülen hareketlilik nedeniyle 1984 yılından 1996 yılına kadar yap-sat inşaat taahhüt işleri yapılmıştır.
Yıllarca ülke ekonomisine ve tarıma katkıda bulunan kuruluşumuz, şirketleşme hayalleri doğrultusunda 1996 yılında Aksoylar Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir.
Şehrimizin yer altı kaynaklarını kullanımındaki eksikliği  sondaj kuyusu kazımı ve pompa montaj işleri yaparak giderilmeye çalışılmış ve zamanla çalışma alanını sondaj makineleri imalatına yöneltmiş, santrifüj pompa imalatı işinin yanı sırada dalgıç pompa imalatı işleri ile de yer altı ve yer üstü müteahhitlik hizmetleri vermektedir.
Halen inşaat sektöründe ki çalışmalarına devam eden firmamız aynı zamanda hafif inşaat makineleri, sıva, şap, betonyer ve asansör makineleri imalatı ve satışı yapmaktadır.
Firmamız şuanda, inşaat sektörünün yanı sıra yüksek gerilim, trafo tesisleri kurulumu, Serik sanayi sitesinde mevcut atölyelerinde sondaj makineleri, dalgıç pompa, elektrik jeneratörleri imalatı ve hafif inşaat makineleri imalatıyla ticaret hayatına devam etmektedir.